PL EN UA
Strona Główna » Student » Koło Naukowe Studentów Socjologii » Wydarzenia

Wydarzenia

Studenci Socjologii podczas wykładów w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Data publikacji: 27.04.2017, 09:22  |  Aktualizacja: 27.04.2017, 09:39

 

W dniach 5-6 kwietnia 2017 roku członkowie Koła Naukowego Studentów Socjologii wraz z opiekunem - dr. Piotrem Długoszem oraz Prorektorem ds. Rozwoju Współpracy PWSW - dr. Sławomirem Soleckim, gościli w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie pobytu uczestniczyli w kilku wykładzie prof. Krzysztofa Frysztackiego (IS UJ), zatytułowanego Pracy socjalnej "wyrastanie" na dyscyplinarną odrębność. Przyczynek do historii i współczesności oraz prof. Pniny Ron (University of Haifa), Praca socjalna w Izraelu w kontekście wpływu traumy na zdrowie psychiczne i dobrostan obywateli. Delegacja przemyskiej socjologii odwiedziła także wystawę fotografii, poświęconą socjologicznemu spojrzeniu na dwie wielkie metropolie, zatytułowaną „Paris - New York". Autorem zdjęć jest wybitny polski socjologii prof. Piotr Sztompka.

Prorektor wraz z opiekunem KNSS uczestniczyli ponadto w spotkaniu z gronem profesorskim Zakładu Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na pierwszym zdjęciu od lewej prof. Maria Świątkiewicz-Mośny, dr Aleksandra Wagner, prof. Marian Niezgoda. Omawiane były kwestie przygotowania do konferencji poświęconej młodzieży, która odbędzie się w Instytucie Socjologii PWSW 30-31 maja.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZTAscQh0p4o

 

 

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!