PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Szkolenia, warsztaty

Szkolenia, warsztaty

Ucz się 7x szybciej, dzięki 3 prostym sposobom więcej »
Kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 26 kwietnia 2017 r., godz. 13:00, sala 2.7 Kolegium Techniczne. Temat najbliższych warsztatów to: Sprawne zarządzanie czasem. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o kierowanie zgłoszeń do Akademickiego Biura Karier. więcej »
Kolejne zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 5 kwietnia 2017 r. więcej »
Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego odbędą się 29 marca 2017 r. więcej »
Wykłady, warsztaty i debaty o wyzwaniach współczesnego świata, czyli rusza nabór do 16. edycji Letniej Szkoły Wyszehradzkiej. więcej »
Powiślańska Fundacja Społeczna zaprasza studentów kierunków społecznych na wykłady. więcej »
Kolejne szkolenie w cyklu Potęga umysłu odbędzie się 3 kwietnia br. o godz. 10:00, w Kolegium Wschodnim, s. 219. więcej »
Euro-Forum zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnych kursach j. angielskiego, j. niemieckiego w ramach projektu „Centrum Kompetencji Językowych” więcej »
07.02.2017, 11:27
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, serdecznie zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych iponadgimnazjlanych do udziału w cyklu szkoleń pt. „Potęga umysłu", zorganizowanych przez pracowników PWSW, przy współpracy z międzynarodową firmą Capitol, V.I.G. SA, partnera instytucjonalnego Instytutu. więcej »
Program TopMinds to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Top 500 Innovators oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. Jest to program szkoleniowo-mentoringowy skierowany do studentów i doktorantów polskich uczelni, którzy kończąc studia planują swoją karierę w nauce, biznesie czy administracji publicznej. więcej »
Bezpłatne szkolenie online (webinar) ,,Ucz się 7x szybciej, dzięki 3 prostym sposobom” więcej »
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!