PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Praca, staż, praktyka

Praca, staż, praktyka

Praca: Inglot - Pracownik działu projektowego Autor: Marcin Sowiński  |  Data publikacji: 28.08.2017, 14:15  |  Aktualizacja: 28.08.2017, 14:16

PRACOWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO

INGLOT SP. Z O.O.
poszukuje: PRACOWNIKA DZIAŁU PROJEKTOWEGO
Miejsce pracy: Przemyśl

OPIS STANOWISKA:

  • projektowanie, aranżacja wnętrz i umeblowania salonów i stoisk firmowych,

    WYMAGANIA:
  • biegła znajomość programu AutoCAD,
  • znajomość programu Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, kreatywność, terminowość, rzetelność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,

    FIRMA OFERUJE:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • narzędzia do wykonywania pracy na danym stanowisku,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem stanowiska, na adres firmy INGLOT SP. Z O.O. ul. Lwowska 154, 37-700 Przemyśl lub e-mail
Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji"(zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Kontakt:

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!