PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Praca, staż, praktyka

Praca, staż, praktyka

Stażysta z językiem ukraińskim Autor: Ewa Leśniak  |  Data publikacji: 19.07.2017, 15:14  |  Aktualizacja: 19.07.2017, 15:17

O stanowisku: Jeszcze studiujesz lub właśnie zakończyłeś swoją edukację? Whirlpool oferuje Ci doskonałą szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia

Zakres obowiązków: Wspieranie pracy fabryki w codziennej aktywności, Realizacja projektów z zakresu tłumaczeń (tłumaczenie tekstów oraz tłumaczenia ustne), Wspieranie komunikacji wewnętrznej w firmie. Od kandydatów oczekujemy: Biegłej znajomości języka ukraińskiego, Dobrej znajomości pakietu MS Office, Zaangażowania i kreatywności, Samodzielności, dobrej organizacji pracy, Dyspozycyjności, Chęci praktycznego zastosowania umiejętności językowych

Oferujemy: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia, Płatny staż, Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Szczegóły: http://pl.jobrapido.com/jobpreview/47789150?redirectTo=https%253A%252F%252Fwww.absolvent.pl%252Fpraca-oferta%252Fwhirlpool%252Fstazysta-z-jezykiem-ukrainskim%252Bprzemysl%252B285972&l=przemy%C5%9Bl&p=1
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!