PL EN UA
Strona Główna » Student » Samorząd Studentów » Ogłoszenia

Ogłoszenia

Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu zatwierdza Uchwałą Nr 7 wynik wyborów do URSS w Przemyślu i przedstawicieli studentów do Senatu PWSW. więcej »
Lista Kandydatów do Senatu więcej »
13.12.2016, 15:01
Lista kandydatów do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów więcej »
Samorządowa Uczelniana Komisja Wyborcza ogłasza nabór na kandydatów do Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSW oraz Studentów do Senatu PWSW. Karty zgłoszeniowe są dostępne w sekretariatach instytutów do 13 grudnia. Wybory odbędą się w dniach 14 i 15 grudnia 2016 r. Komisje wyborcze działać będą od godziny 7:30 do 21:15 Komisja Wyborcza nr 1 - Kolegium Wschodnie, parter, przed głównym wejściem Komisja Wyborcza nr 2 - Kolegium Techniczne, parter, obok sali nr 1,28 Komisja Wyborcza nr 3 - Pałac, parter, obok sali nr 10 więcej »
Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, powołuje Samorządową Uczelnianą Komisję Wyborczą PWSW. więcej »
Uczelniana Rada Samorządu Studentów ogłasza nabór kandydatów do Samorządowej Uczelnianej Komisji Wyborczej. Karty zgłoszeniowe dostępne są w sekretariatach instytutów, przyjmowanie zgłoszeń trwać będzie do 25 listopada br. więcej »
08.11.2016, 08:26
Uczelniana Rada Samorządu Studentów PWSW w Przemyślu, serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz osoby zainteresowane na spotkanie przedwyborcze. więcej »
W związku z nieprawidłowo przeprowadzonymi wyborami do URSS oraz Senatu PWSW w Przemyślu, Uczelniana Rada Samorządu Studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu ogłasza, iż wybory z dnia 25 i 26 października 2016 zostały unieważnione. więcej »
W związku z niewłaściwie przeprowadzonymi wyborami do URSS oraz Senatu PWSW w Przemyślu, studenci przedstawili w piśmie do Magnificencji Rektora dr Pawła Treflera argumenty uzasadniające unieważnienie wyborów, które odbyły się w dniach 25 i 26 października br. Władze Uczelni pozytywnie rozpatrzyły prośbę. więcej »
Strona: «  1 | 2      [strona 2 z 2 - wszystkich aktualności: 21]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!