PL EN UA
Strona Główna » Student » Praktyki » Ogłoszenia

Ogłoszenia

PRAKTYKI W KRYNICY 2012 Autor: Magdalena Majewska  |  Data publikacji: 28.05.2012, 09:04  |  Aktualizacja: 21.09.2012, 10:17

 ZEBRANIE W SPRAWIE

FORUM EKONOMICZNEGO

w KRYNICY

Termin spotkania: 01.06.2012

Instytut Stosunków Międzynarodowych

SALA : 225

Godzina 12:00

 

STUDENCI, KTÓRZY ZGŁOSILI SWÓJ UDZIAŁ W FORUM EKONOMICZNYM W KRYNICY, ZOBOWIĄZANI SĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W W/W SPOTKANIU .

 

UWAGA!!! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

 

 

Forum Młodych. Nowa inicjatywa dla studentów.

 

W ramach współpracy pomiędzy Instytutem Studiów Wschodnich a uczelniami wyższymi ISW otwiera nowe możliwości dla studentów zarażonych bakcylem dziennikarstwa. Organizator Forum Ekonomicznego ma swój udział w tworzeniu portalu Sadeczanin.info, ma tutaj sekcję „Forum Młodych" w dziale Sądeczanin Młodych. Publikowane artykuły są o studentach i dla studentów. Do tej pory ukazał się cykl o aktywizacji zawodowej młodych ludzi, pierwszych krokach na rynku pracy i prezentacje kół naukowych z Warszawy i Przemyśla.

 

Jeżeli jesteś kreatywny i chciałbyś pokazać innym swoją twórczość zapraszamy do nadsyłania tekstów. Jesteśmy otwarci na propozycje tematyczne, to czego oczekujemy to ciekawe i świeże spojrzenie na świat, które potrafi zarazić innych oraz pokazuje, że opłaca się działać. Odbywałeś praktykę lub staż w ciekawym miejscu? Pokaż to innym. Chciałabyś napisać reportaż o czymś co cię interesuje lub może trapi? Dać możliwość oceny innym? To miejsce daje taką możliwość.

 

Chętnie podejmiemy współpracę z ambitnymi osobami z każdego regionu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Anną Hałką .

 

Zapraszamy do śledzenia Forum Młodych!

 

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!