O nas

Przemyśl, 09 XII 2014

Lista osób należących do Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej w roku akademickim 2014/2015

1. Gabriela Kroczek; III rok AW
2. Angelina Bury; II rok AW
3. Kamila Sęk; III rok AW
4. Jolanta Jodłowska; III rok AW
5. Marta Winiarczyk; II rok AW
6. Edvard Petraszeszyn; III rok AW
7. Daniel Rudakov; III rok AW
8. Maria Mielniczek; III rok Lingwistyka Stosowana
9. Anna Wojtuń; III rok Filologia Angielska
10. Karol Głowacz; II rok PG
11. Mateusz Mędzela; II rok PG
12. Mateusz Ćwiek; II rok PG
13. Marcin Tkaczyk; II rok PG
14. Juliusz Bachta; II rok PG – administrator strony Koła
15. Przemysław Broszko; II rok AW – wiceprezes
16. Ryszard Józefczyk; II rok AW
17. Monika Buryło; II rok AW
18. Ewelina Zawadka; II rok AW
19. Olena Mykytyn; II rok AW
20. Edyta Dratwa; II rok AW
21. Patryk Sokal; II rok AW
22. Tetyana Chornonoga; II rok AW
23. Iuliia Kartunina; II rok AW
24. Justyna Marczuk; II rok AW
25. Kamila Rutka; I rok AW
26. Iwona Baran; I rok AW
27. Marzena Ścirko; I rok AW
28. Yelyzaveta Yurchuk; I rok AW
29. Viktoriia Diakovych; I rok AW
30. Diana Ivanchuk; I rok AW – skarbnik
31. Myroslav Muliar; I rok AW
32. Andrzej Markowski; I rok AW
33. Sofiia Vosnietsova; I rok AW
34. Marta Wawryniuk; I rok AW – sekretarz
35. Iryna Iliushyna; I rok AW
36. Maria Okhrymovych; I rok AW
37. Daniel Lukeniuk; I rok AW
38. Gabriela Prokop; I rok PG
39. Damian Borowiak; I rok PG
40. Sabina Słobodzian; I rok PG
41. Vitaliy Petruschkevych; I rok PG
42. Iwona Gąsior; I rok PG
43. Arkadiusz Jarocki; I rok PG
44. Anna Drymajło; I rok PG – prezes

Opiekun Koła: dr Marta Trojanowska




Przemyśl, 21. X. 2013

Po zebraniu sprawozdawczo-wyborczym skład osobowy i władze Koła przedstawiają się następująco: Lista osób należących do Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej

1. Gabriela Kroczek; III rok AW
2. Adrianna Hadro; III rok AW
3. Sabina Trudzik; III rok AW
4. Maria Mielniczek; II rok Lingwistyka Stosowana
5. Angelina Bury; II rok AW – wiceprezes
6. Jolanta Jodłowska; II rok AW – skarbnik
7. Marta Winiarczyk; II rok AW
8. Katarzyna Smuk; III rok AW
9. Anna Wojtuń; II rok Filologia Angielska
10. Kamila Sęk; II rok AW – prezes
11. Anna Drymajło; III rok AW
12. Joanna Cejman; III rok AW
13. Sofia Pedos; III rok AW
14. Natalia Tostanovska; III rok AW
15. Anna Gołojuch; III rok AW
16. Katarzyna Zielińska; III rok AW
17. Agata Wolańska; III rok AW
18. Izabela Śliwa; III rok AW
19. Martyna Pętkowska; III rok AW
20. Gabriela Złomańczuk; III rok AW
21. Anna Zagrobelna; III rok AW
22. Karolina Rutkowska; III rok AW
23. Edvard Petraszeszyn; II rok AW
24. Daniel Rudakov; II rok AW
25. Karol Głowacz; I rok PG
26. Mateusz Mędzela; I rok PG
27. Mateusz Ćwiek; I rok PG
28. Marcin Tkaczyk; I rok PG
29. Juliusz Bachta; I rok PG – administrator strony Koła
30. Przemysław Broszko; I rok AW
31. Illia Veklych; I rok AW
32. Monika Buryło; I rok AW
33. Ewelina Zawadka; I rok AW
34. Olena Mykytyn; I rok AW
35. Edyta Dratwa; I rok AW – sekretarz
36. Patryk Sokal; I rok AW
37. Tatiana Czarnonoga; I rok AW
38. Iuliia Kartunina; I rok AW
39. Justyna Marczuk; I rok AW
40. Ryszard Józefczyk; I rok AW

Opiekun Koła: dr Marta Trojanowska




Przemyśl, 19. X. 2013

W sobotę 19. X. 2013 odbyła się wycieczka integracyjna „Zabytki Przemyśla”. Skład osobowy Koła po odejściu absolwentów AW przedstawia się następująco:

Lista osób należących do Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej

1. Gabriela Kroczek; III rok AW
2. Adrianna Hadro; III rok AW
3. Sabina Trudzik; III rok AW
4. Maria Mielniczek; II rok Lingwistyka Stosowana
5. Angelina Bury; II rok AW
6. Jolanta Jodłowska; II rok AW
7. Marta Winiarczyk; II rok AW
8. Katarzyna Smuk; III rok AW
9. Anna Wojtuń; II rok Filologia Angielska
10. Kamila Sęk; II rok AW
11. Anna Drymajło; III rok AW
12. Joanna Cejman; III rok AW
13. Sofia Pedos; III rok AW
14. Natalia Tostanovska; III rok AW
15. Anna Gołojuch; III rok AW – sekretarz
16. Katarzyna Zielińska; III rok AW
17. Agata Wolańska; III rok AW
18. Izabela Śliwa; III rok AW – wiceprezes
19. Martyna Pętkowska; III rok AW – skarbnik
20. Gabriela Złomańczuk; III rok AW – prezes

Opiekun Koła: dr Marta Trojanowska



Przemyśl, 28. II. 2013 r.

Lista osób należących do Koła znowu się powiększyła. Rozstrzygnięto konkurs na znak graficzny Koła. Zwyciężył projekt Marty Winiarczyk, studentki I roku AW. Znajdzie się on w przyszłości na stronach internetowych koła. Zapadła decyzja o zorganizowaniu wyjazdu zabytkoznawczego do Lwowa w kwietniu 2013. Pod względem merytorycznym objazd przygotują członkowie Koła i dr Marta Trojanowska.

Lista osób należących do Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej:

1. Gabriela Kroczek; II rok AW
2. Adrianna Hadro; II rok AW
3. Sabina Trudzik; II rok AW
4. Maria Mielniczek; II rok Lingwistyka Stosowana
5. Angelina Bury; I rok AW
6. Jolanta Jodłowska; I rok AW
7. Marta Winiarczyk; I rok AW
8. Katarzyna Smuk; II rok AW
9. Anna Wojtuń; I rok Filologia Angielska
10. Kamila Sęk; I rok AW
11. Anna Drymajło; II rok AW
12. Joanna Cejman; II rok AW
13. Sofia Pedos; II rok AW
14. Natalia Tostanovska; III rok AW
15. Anna Gołojuch; II rok AW – sekretarz
16. Katarzyna Zielińska; II rok AW
17. Agata Wolańska; II rok AW
18. Izabela Śliwa; II rok AW – wiceprezes
19. Martyna Pętkowska; II rok AW – skarbnik
20. Gabriela Złomańczuk; II rok AW – prezes
21. Natalia Olejko; III rok AW
22. Małgorzata Lech; III rok AW
23. Angelika Grodecka; III rok AW

Opiekun Koła: dr Marta Trojanowska




Przemyśl, 17. X. 2012

W kolejnym roku akademickim nasze Koło powiększyło się. W maju lub czerwcu 2013 planujemy zorganizować wystawę fotografii wykonanych podczas naszych wycieczek i spotkań.

Lista osób należących do Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej:

1. Gabriela Kroczek; II rok AW
2. Adrianna Hadro; II rok AW
3. Sabina Trudzik; II rok AW
4. Maria Mielniczek; I rok Lingwistyka Stosowana
5. Angelina Bury; I rok AW
6. Jolanta Jodłowska; I rok AW
7. Marta Winiarczyk; I rok AW
8. Katarzyna Smuk; II rok AW
9. Anna Wojtuń; I rok Filologia Angielska
10. Joanna Cejman; II rok AW
11. Sofia Pedos; II rok AW
12. Natalia Tostanovska; II rok AW
13. Anna Gołojuch; II rok AW – sekretarz
14. Katarzyna Zielińska; II rok AW
15. Agata Wolańska; II rok AW
16. Izabela Śliwa; II rok AW – wiceprezes
17. Martyna Pętkowska; II rok AW – skarbnik
18. Gabriela Złomańczuk; II rok AW – prezes
19. Angelika Grodecka; III rok AW

Opiekun Koła: dr Marta Trojanowska




Przemyśl, 25-27. I. 2012 r.

Studenckie Koło Naukowe Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej powstało 25. stycznia 2012 roku, a dwa dni później decyzją Rektora PWSW, prof. Jana Drausa, zostało wpisane w poczet uczelnianych organizacji studenckich. Szczegóły dotyczące przyszłej działalności – w zakładce Statut.

Lista osób – Członków Założycieli Studenckiego Koła Naukowego Dziedzictwa Kulturowego Polski Południowo-Wschodniej:

1. Angelika Grodecka; II rok AW
2. Joanna Cejman; I rok AW
3. Sofia Pedos; I rok AW
4. Natalia Tostanovska; I rok AW
5. Anna Gołojuch; I rok AW – sekretarz
6. Katarzyna Zielińska; I rok AW
7. Agata Wolańska; I rok AW
8. Izabela Śliwa; I rok AW – wiceprezes
9. Martyna Pętkowska; I rok AW – skarbnik
10. Gabriela Złomańczuk; I rok AW – prezes

Opiekunem Koła została dr Marta Trojanowska, historyk sztuki
Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone | PWSW | Web Design i Realizacja: Juliusz Bachta