PL EN UA
Strona Główna » Socjologia » Kadra naukowo-dydaktyczna

Kadra naukowo-dydaktyczna

dr Katarzyna Stasiuk Autor: Małgorzata Wałczyńska  |  Data publikacji: 03.08.2011, 13:30  |  Aktualizacja: 18.11.2016, 14:12

 

Zatrudniona w charakterze starszego wykładowcy w Zakładzie Socjologii Rynku pracy Instytutu Socjologii PWSW w Przemyślu.

Studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej (1993-1999). W 2006 roku obroniona praca doktorska „Rola emocji w przetwarzaniu informacji perswazyjnych", promotor prof. Dariusz Doliński. Badania przedstawione w pracy były finansowane z grantu Komitetu Badań Naukowych. Od 1999 roku zatrudniona w Zakładzie Psychologii Społecznej Instytutu Psychologii UMCS.

Od 2001 roku badanie postaw utajonych we współpracy z dr hab D. Maison (Uniwersytet Warszawski), od 2010 roku wspólna praca nad podręcznikiem z psychologii zachowań konsumenckich. Od 2006 roku współpraca z Centrum Badań nad Uprzedzeniami, w jej ramach prowadzone w PWSW badania stosunku Polaków do innych narodowości. W 2007 r. badania te finansuje z seedcorn grantu przyznawanego przez European Association of Experimental Social Psychology. Od 2009 współpraca z prof. Yoramem Bar - Talem z Tel-Aviv University w Izraelu w zakresie psychologii zdrowia i psychologii podejmowania decyzji.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej, Society for Personality and Social Psychology oraz European Association of Experimental Social Psychology. Uczestnik konferencji międzynarodowych i krajowych.

Od 2016 roku działa w Centrum Rozwiązywania Konfliktów prof. P. Zimbardo.

Autorka książki "Psychologia konsumenta", która otrzymała nagrodę Książka dla Trenera 2014 przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu

Prowadzi jakościowe i ilościowe badania rynku (m.in. dla firm Hortex, Aventis, Stella, także badania wizerunku Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej). Jest ekspertem w sporach sądowych dotyczących prawa własności przemysłowej.

 

 

 

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!