PL EN UA
Strona Główna » Erasmus+ » Erasmus na PWSW - nowości

Erasmus na PWSW - nowości

W 2017 roku obchodzimy 30-lecie programu Erasmus również na PWSW. W rekrutacji na wyjazdy na studia zagraniczne do uczelni partnerskich wzięła w jubileuszowym, 2017 roku rekordowa liczba 52 studentów PWSW. Najodważniejsi z naszej akademickiej braci oceniani byli za średnią ocen oraz zdolności językowe. Maksymalna liczba punktów, którą można było uzyskać w procesie rekrutacji, wynosiła 100. Trzy pierwsze miejsca uzyskali studenci Instytutu Sztuk Projektowych PWSW. Komisja Rekrutacyjna serdecznie gratuluje im oraz Instytutowi wspaniałych studentów! więcej »
Egzamin z języka rosyjskiego dla studentów zgłaszających chęć zdawania tego języka w rekrutacji na wyjazdy w ramach Erasmus+ odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godzinie 08:15 w sali 3.27. Osoba egzaminująca mgr Aleksandra Czopko. Członkini komisji mgr Agata Obratańska. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu zawarła porozumienie dwustronne o wymianie studentów z uniwersytetem w Cankiri w ramach programu Erasmus+. Wymiana obejmie kierunki takie jak: sztuki projektowe, kierunki inżynieryjne, nauki społeczne. Miasto Cankiri znajduje się odległości ok. 100 km od Ankary, w pobliżu innych zaprzyjaźnionych uniwersytetów. więcej »
23 marca 2017 roku Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu rozpoczyna współpracę z kolejnym zagranicznym uniwersytetem. więcej »
Strona: 1 | 2  »       [strona 1 z 2 - wszystkich aktualności: 15]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!