PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

W dniach 12 i 13 grudnia br. w Instytucie Historii PWSW odbyły się spotkania z pracownikami naukowymi Narodowej Akademii Nauk Ukrainy w Kijowie - dr Natalią Rublową i prof. dr. Oleksandrem Rublowem. Oba spotkania, które cieszyły się dużym zainteresowaniem studentów oraz wykładowców historii, poprowadził dr Stanisław Stępień (IH PWSW). więcej »
10 grudnia 2008 r. w Instytucie Stosunków Międzynarodowych odbyła się I Konferencja Naukowa pt. „Prawa człowieka w XXI wieku - zagrożenia, reagowanie, wyzwania". więcej »
W dniu 9 grudnia 2008 r. Instytut Historii i Koło Naukowe Historyków Studentów zorganizowali promocję książki Lekarz z Westerplatte poświęconej postaci majora Mieczysława Mikołaja Słabego (1905-1948). W promocji wziął udział autor Krzysztof Zajączkowski oraz bratanica majora Słabego pani Maria Sławska Bonarska, dr Grzegorz Szopa (IH PWSW), dr Irena Kozimala (Dyrektor IH PWSW), studenci i licznie przybyli goście. więcej »
W dniu 9 grudnia 2008 r. w Bibliotece PWSW odbyła się debata telewizyjna (TVP Info) pod tytułem "Wybory na Ukrainie?". więcej »
Refleksje nad 90. rocznicą odzyskania niepodległości – pod takim szyldem Koło Naukowe Historyków Studentów zorganizowało 18 listopada br. warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. więcej »
Fotorelacja z wycieczki więcej »
6 listopada 2008 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Akademickiego Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, na którym podpisana i ratyfikowana została umowa o partnerstwie i współpracy pomiędzy PWSW, a Uniwersytetm im. Jurija Fed`kowycza w Czerniowcach. więcej »
Rozpoczął się drugi rok współpracy naszej uczelni z Przemyskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku. Tym razem nie akademicki wykład, ale spotkanie studentów przemyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z grupą studentów z zaprzyjaźnionego z Przemyślem Preszowa na Słowacji zainaugurowało nowy rok pracy. więcej »
6 października 2008 w Bazylice Archikatedralnej oraz Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2008/2009. więcej »
W okresie wakacyjnym studenci socjologii w ramach współpracy PWSW z miastem Przemyśl, przeprowadzili badanie natężenia ruchu turystycznego na Kopcu Tatarskim oraz Fortecznej Trasie turystycznej w Przemyślu. więcej »
Mamy zaszczyt zaprosić na końcoworoczną wystawę/wernisaż prac studentów INSTYTUTU ARCHITEKTURY WNĘTRZ PWSW w Przemyślu więcej »
Zaproszenie na: WYSTAWĘ PRAC PLASTYCZNYCH UCZNIÓW AUTYSTYCZNYCH ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Przemyślu. więcej »
Strona: ««  «  92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98  »  »»     [strona 95 z 99 - wszystkich aktualności: 1186]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!