PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

W związku z rozpoczęciem projektu rekrutacyjnego skierowanego do studentów będących cudzoziemcami, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu nawiązała współpracę z agencją zatrudnienia cudzoziemców EWL Group. więcej »
Dzisiaj, tj. 12 czerwca, odbyła się konferencja prasowa poświęcona Podkarpackiemu Forum Transportu i Logistyki, które będzie miało miejsce w dniach 29-30 czerwca w PWSW. Głos w tej sprawie zabrali z-ca Prezydenta Miasta Przemyśla dr Janusz Hamryszczak oraz Rektor PWSW dr Paweł Trefler, którzy nakreślili cele Forum, jego zasięg i wymiar. więcej »
9 czerwca 2017 r. w uczelnianej auli odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Psychiatria i terapia uzależnień w świetle współczesnych wyzwań", której współorganizatorem była m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu. więcej »
Studenci III roku architektury wnętrz zorganizowali koncertowe pożegnanie swoich wykładowców i kolegów z roku. Prawdopodobnie najlepiej bawili się właśnie ci, którzy całe studia przetrwali w rytmie reggae i bluesa... więcej »
Drugiego dnia konferencji "Młodzież w społeczeństwie post-transformacyjnym" jej uczestnicy obradowali w Zamku w Krasiczynie na temat edukacji młodzieży, jej nastrojów, życiowych planów oraz jakości życia. Wszystkie dyskusje zmierzały do celu, jakim było udzielenie odpowiedzi na pytanie „Co nowego u młodzieży?”. więcej »
30 maja 2017 r. rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Młodzież w społeczeństwie post-transformacyjnym”. Uroczyste otwarcie konferencji, podczas którego głos zabrał dr Paweł Trefler, rektor PWSW, poprzedziły dwie debaty: „Młodzież kontra” moderowana przez dr Małgorzatę Kuźbidę (PWSW) oraz dra Piotra Długosza (UR, PWSW) oraz „Reforma edukacji i jej społeczne konsekwencje” moderowana przez dr Barbarę Worek (UJ). więcej »
31.05.2017, 09:29
26 maja 2017 r. aulę PWSW wypełniły śmiech, zabawa, żarty, trochę łez (tylko tych ze szczęścia!) i moc uścisków. Tego dnia właśnie dzieci z Prywatnego Przedszkola im. Marii Montessori w Przemyślu świętowały wraz z wychowawcami i swoimi najbliższymi Dzień Rodziny. "Przyzwyczajona" do merytorycznych dyskusji i poważnych wystąpień aula tego dnia zamieniła się w kolorowy teatr. Zresztą zobaczcie sami... więcej »
Technologia komputerowa w socjologii? Tak! W kolejnej odsłonie Przemyskich Seminariów Naukowych można było zgłębić jej tajniki. W poniedziałek, 29 maja odbyło się kolejne spotkanie zatytułowane "ABC jakościowej analizy danych". więcej »
Zapraszamy wszystkich badaczy młodzieży na III Międzynarodową Konferencje Naukową "Młodzież w społeczeństwie post-transformacyjnym: szanse i zagrożenia", która odbędzie się w dniach 30-31 maja 2017 r. więcej »
29.05.2017, 09:01
Studenci PWSW podczas wyjazdu do Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej w Laszkach zrealizowali certyfikaty na przelot szybowcem. Certyfikaty były nagrodami w konkursie zorganizowanym podczas Dnia Nauki PWSW (11 maja br.), a laureaci byli tymi szczęśliwcami, którym udało się bezpiecznie wylądować po wirtualnym locie na przywiezionym z aeroklubu komputerowym symulatorze lotów. więcej »
Zapraszamy na kolejną odsłonę Przemyskich Seminariów Naukowych! Tym razem wykład wygłosi dr Grzegorz Bryda z Instytutu Socjologii UJ, a tematem będzie "ABC jakościowej analizy danych wspomaganej komputerowo". Zapraszamy 29 maja, o godz. 13:00, do sali 118 w Kolegium Wschodnim (ul. Książąt Lubomirskich 4). więcej »
Już po raz drugi 24 maja br. na kierunku BEZPIECZEŃSTWO I PRODUKCJA ŻYWNOŚCI (24 maja br.) odbyły się warsztaty piwowarskie zatytułowane „Jak wyprodukować piwo w domu?”, zorganizowane przez Koło Naukowe BiPŻ wraz z Browarem Domowym „Drummers BEER”. W zajęciach mógł uczestniczyć każdy, kto się interesuje produkcją (i konsumpcją;-) piwa. Uczestnicy warsztatów mieli okazję brać czynny udział w całym procesie warzenia piwa, poczynając od śrutowania słodu po gotowanie brzeczki. więcej »
Strona: ««  «  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »  »»     [strona 7 z 98 - wszystkich aktualności: 1175]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!