PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Konkurs organizowany jest przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu - Instytut Sztuk Projektowych oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Prace można składać w trzech dziedzinach: fotografii cyfrowej, projektowania i grafiki komputerowej, animacji komputerowej. Termin składania prac mija 4 maja 2017 r. więcej »
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych prowadzonych przez PWSW. Wykład dra hab. Piotra Mikiewicza, wicedyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie zatytułowany SPOŁECZNE KONSEKWENCJE ZMIAN EDUKACYJNYCH W POLSCE. SZANSE I ZAGROŻENIA odbędzie się 25. 04. 2017 r. o godz. 12.00 w Kolegium Wschodnim. więcej »
W dniach 20 oraz 21 kwietnia b. r. w PWSW odbędzie się szkolenie poświęcone problematyce bezpiecznego korzystania z internetu przez dzieci i młodzieży. Szkolenie poprowadzą doświadczeni funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu oraz zaproszeni specjaliści m.in. psycholog oraz prokurator. więcej »
Uroczystość odbędzie się na terenie uczelni i parku Książąt Lubomirskich 10 czerwca 2017r. - ul. Książąt Lubomirskich 6 (Bakończyce), 37-700 Przemyśl, Kolegium Wschodnie - aula PWSW. Rozpoczęcie godzina 12.00. więcej »
Uwaga studenci PWSW aktywnie uczestniczący w pracach kół naukowych, w samorządzie studenckim i innych organizacjach akademickich. Organizatorzy Forum Inwestycyjnego w Tarnowie zapraszają was do bezpłatnego udziału w panelu pt. „Jak uczyć innowacyjności i kreatywnego myślenia" więcej »
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego już po raz dziesiąty organizuje projekt Wakacyjnych Staży Studenckich. więcej »
10 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 społeczność akademicka Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, przedstawiciele lokalnych instytucji, delegacja z Przedszkola im. Marii Montessori, mieszkańcy Przemyśla spotkali się pod pomnikiem na terenie Parku Lubomirskich, by uczcić pamięć o tragicznych wydarzeniach z lat 1940 i 2010. więcej »
10 kwietnia, w siódmą rocznicę tragedii smoleńskiej spotykamy się pod pomnikiem na terenie Parku Lubomirskich upamiętniającym to tragiczne wydarzenie i jego ofiary. Zapraszamy wszystkich pracowników, studentów i mieszkańców miasta. więcej »
04.04.2017, 11:59
Dzień Socjologii w PWSW już za nami. W tym roku odbywał się pod znakiem służb mundurowych. więcej »
W dniu 3 kwietnia 2017 odbyły się zawody w drezynkowaniu zorganizowane przez studentów Inżynierii Transportu i Logistyki we współpracy z Linią kolejową 102. więcej »
Strona: ««  «  4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10  »  »»     [strona 7 z 95 - wszystkich aktualności: 1139]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!