PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu Przemyskich Seminariów Naukowych. 15 maja o godzinie 13:00, w sali nr 118 (Kolegium Wschodnie) odbędzie się wykład dr Barbary Worek pt. "Młodzi na rynku pracy - fakty i mity". więcej »
To już jutro - 11 maja - VIII Dzień Nauki w PWSW pod patronatem technologicznym Orange Polska! więcej »
27.04.2017, 16:00
Już 11 maja 2017 roku odbędzie się w PWSW VIII Dzień Nauki. Konkursy, zawody sportowe i wiele innych atrakcji (Program i regulaminy znajdują się w załącznikach). więcej »
Kolejna atrakcja organizowana przy Dniu Nauki w PWSW - 11 maja 2017 r., godz. 11:00 w sali 2.25 KOLEGIUM TECHNICZNE PWSW w Przemyślu. więcej »
Instytut Historii z okazji VIII Dnia Nauki w PWSW organizuje dla studentów konkurs wiedzy o samorządzie terytorialnym. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii zaprasza na wykład Pani Heleny Bats "Polska mniejszość na wschodzie i jej aktywność społeczna". Wykład odbędzie się 11 maja o godzinie 11:00, w sali nr 225 (Kolegium Wschodnie). więcej »
Kolejne wydarzenie organizowane z okazji Dnia Nauki w PWSW - Turniej Szachowy o puchar Rektora PWSW oraz Dyrektora I LO w Przemyślu. Zapraszamy do udziału. Szczegóły w załączniku. więcej »
We wtorek 9 maja 2017 r. o godz. 18.30 w Klubie Studenckim ENIGMA odbędzie się otwarcie wystawy. Ekspozycja pochodzi ze zbiorów Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. więcej »
27.04.2017, 15:36
Instytut Nauk Technicznych z okazji VIII Dnia Nauki organizuje I Bieg Inżyniera PWSW. Szczegółu oraz regulamin w załączniku więcej »
Kolejny wykład w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych za nami. Tym razem spotkanie, które odbyło się 25 kwietnia br. poświęcone zostało problematyce zmian edukacyjnych w polskim systemie edukacji, a wypowiadał się na wspomniany temat dr hab. Piotr Mikiewicz – socjolog, wicedyrektor Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie. więcej »
W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. w PWSW odbył się cykl szkoleń skierowanych do nauczycieli, a poświęconych tematowi ZAGROŻEŃ W SIECI. Szkolenie przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, wespół z Prokuraturą Rejonową w Przemyślu. Głos zabrał również psycholog. więcej »
Strona: ««  «  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »  »»     [strona 6 z 95 - wszystkich aktualności: 1139]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!