PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

25 maja 2017 r. odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa, której tematem były „Zagrożenia ładu społecznego oraz bezpieczeństwa narodowego”. Było to spotkanie przedstawicieli różnych środowisk akademickich oraz służb mundurowych, iście interdyscyplinarny charakter konferencji podkreślał dr hab. Maciej Gitling – organizator przedsięwzięcia, dyrektor Instytutu Socjologii PWSW. O wielkiej wartości spotkania teoretyków i praktyków wspomniał w swoim przemówieniu dr Sławomir Solecki – prorektor ds. współpracy i rozwoju PWSW, który życzył uczestnikom w imieniu Rektora oraz Senatu PWSW owocnych obrad. więcej »
Zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową pt. "Zagrożenia ładu społecznego oraz bezpieczeństwa narodowego" - 25 maja 2017 r. o godz. 10:00, aula, Kolegium Wschodnie (ul. Książąt Lubomirskich 4). więcej »
Zakład Mechatroniki PWSW w Przemyślu zaprasza na prelekcję Pana Bartosza Nycza pt. "Organy - klasyka czy nowoczesność?". Prelekcja odbędzie się 31 maja (środa), o godzinie 9:00, w Kolegium Technicznym (parter, s. 1.28). więcej »
W weekend gościliśmy aktorów z Kyiv National I.K. Karpenko-Kary Theatre, studentów kijowskiego Uniwersytetu Kina i Telewizji. Ostatniego dnia pobytu w Polsce podzielili się ze studentami i wykładowcami PWSW swoim dorobkiem i doświadczeniem, prezentując krótkometrażowe filmy. Dziękujemy i do zobaczenia! więcej »
20 maja 2017 r,. tuż przed zmierzchem, wraz z którym rozpoczynała się Noc Muzeów, otwarta została wystawa prac studentów III roku projektowania graficznego o znaczącym tytule „re-SOC-jalizacja”. Na wystawie zostały zaprezentowane pastisze socjalistycznych plakatów propagandowych z lat 50-tych. więcej »
22.05.2017, 12:03
Zobaczcie, jak bawili się studenci PWSW w miniony piątek, 19 maja. Było prze..sympatycznie, prze...pysznie, prze...zabawnie. W końcu to były "przeJUWENALIA", bo przemyskie prze...cież. więcej »
Zapraszamy do odbioru Karty Studenta Klubowicza, która daje wam atrakcyjne rabaty i promocje w Klubie Studenckim Japa. więcej »
11 maja 2017 roku podczas uczelnianych Dni Nauki w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbył się finał konkursu „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym” dla studentów, którego organizatorem był Instytut Historii. Patronat nad konkursem objął Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Tomasz Poręba oraz Rektor PWSW w Przemyślu dr Paweł Trefler. Główną nagrodę – wycieczkę do Brukseli - ufundował Pan Tomasz Poręba. więcej »
O faktach i mitach związanych z tytułowym zagadnieniem opowiadała zgromadzonej głównie młodzieży dr Barbara Worek – specjalista ds. rynku pracy, socjolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego. 15 maja 2017 r. odbyło się bowiem kolejne spotkanie w ramach Przemyskich Seminariów Naukowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przemyślan. więcej »
Poniedziałkowe spotkanie (15 maja 2017 r.) z panią Heleną Bats, nauczycielką ze szkoły polskiej w Gródku Chmielnickim na Ukrainie zorganizował Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii, w roli gospodyni wystąpiła zatem dr Małgorzata Kuźbida, która wespół z dr. Sławomirem Soleckim, prorektorem ds. współpracy i rozwoju PWSW, przywitała gości, a następnie moderowała spotkanie. więcej »
Dnia 11 maja w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej odbyła się ósma edycja Dnia Nauki, która to przebiegała pod hasłem „Bezpieczny obywatel w bezpiecznej Polsce". Poza licznymi pokazami i wystawami zorganizowanymi przez m.in. Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu, odbył się I Bieg Inżyniera. więcej »
11 maja, późnym wieczorem, zakończył się wypełniony wieloma atrakcjami Dzień Nauki, czyli wielki rodzinny piknik naukowy w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej. Cichym bohaterem dnia była słoneczna pogoda, bo po wielu dniach ulewnego deszczu i niskiej temperatury w czwartek, specjalnie na tę okazję, wyjrzało upragnione słońce! Szczęście jednak sprzyja najlepszym! więcej »
Strona: ««  «  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  »  »»     [strona 5 z 95 - wszystkich aktualności: 1139]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!