PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

W najbliższą sobotę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z TS Wisłą Kraków. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
W okresie od 18 października do 25 listopada 2017 roku na terenie województwa podkarpackiego - między innymi wśród studentów - będzie realizowane ankietowe badanie mobilności transportowej ludności w województwie podkarpackim. Badanie jest prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny. W wyżej wymienionych terminach prosimy wszystkich studentów PWSW, do których zgłoszą się ankieterzy, o pomoc i udział w badaniu. więcej »
Nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów, w ramach programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, rozpoczyna się 16 października 2017 r. i kończy się 27 października 2017 r. więcej »
W najbliższa sobotę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z SSK Rzeszów. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
Wczoraj, 12 października 2017 r. w Bazylice Archikatedralnej pw. Św. Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia NMP w Przemyślu oraz w Auli PWSW odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018. więcej »
Rektor i Senat Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się 12 października 2017 r. w Bazylice Archikatedralnej pw. Św. Jana Chrzciciela i Wniebowzięcia NMP w Przemyślu oraz w Auli PWSW w Przemyślu (ul. Książąt Lubomirskich 4). więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza uzupełniający nabór pracodawców do współpracy przy realizacji projektu pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych". więcej »
W najbliższa sobotę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
Bar studencki PWSW już otwarty. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 17:00, do Kolegium Nowego (parter) - ul. Książąt Lubomirskich 2. więcej »
W środę 4.10.2017 r. rektor PWSW dr Paweł Trefler gościł w murach uczelni szefa MSWiA, oraz przedstawicieli służb mundurowych najwyższych szczebli. Spotkanie odbyło się w uczelnianej auli, zgromadziło ponad dwustu uczestników, a jego gościem honorowym był Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Mariusz Błaszczak. W spotkaniu wzięli udział również studenci PWSW studiujący na kierunkach o profilach związanych ze służbami mundurowymi i bezpieczeństwem wewnętrznym. więcej »
29.09.2017, 10:47
W dniach 17-22 września 2017 r. w siedzibie przemyskiej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w ramach projektu pt. „Znane i nieznane - wspólne dziedzictwo polsko-ukraińskiego pogranicza - jego wpływ na budowanie współczesnych więzi społecznych" odbył się cykl warsztatów dla dziennikarzy i członków NGO z Ukrainy. więcej »
Zapraszamy do udziału w tegorocznej rekrutacji na wyjazdy w ramach Erasmus+ od 2-20 października 2017 r. na semestr letni 2017/2018. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 4 z 98 - wszystkich aktualności: 1175]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!