PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

7 listopada, na 30 lecie programu Erasmus+ uczelnia zorganizowała Międzynarodowy Dzień Erasmusa przy udziale i wsparciu prorektora ds. rozwoju i współpracy dr. Sławomira Soleckiego. Studenci i uczniowie przemyskich szkół w auli usłyszeli historie studentów z różnych krajów. więcej »
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości - 17 listopada 2017 roku, sala widowiskowa Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek, godz. 18:00. więcej »
W najbliższą sobotę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z MKKS Rybnik. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
W najbliższą niedzielę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z MCKiS Jaworzno. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza otwarty nabór dwóch partnerów spoza sektora finansów publicznych do realizacji projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 - 2020, Oś priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.2 Poprawa jakości kształcenia ogólnego więcej »
Zapraszamy Władze, Dyrektorów Instytutów, Wykładowców oraz Studentów wszystkich kierunków na spotkanie w międzynarodowym środowisku naszej uczelni na spotkanie z okazji obchodów 30 lecia Programu Erasmus ze studentami i wykładowcami, beneficjentami wymiany międzynarodowej. Spotkanie odbędzie się 7 listopada w Auli PWSW (Kolegium Wschodnie), między godziną 10:00 a 12:15. więcej »
Jak co roku, początek semestru zimowego to czas na zapoznanie się studentów pierwszego roku z uczelnią oraz kolegami i koleżankami ze starszych roczników. Okazją do tego są "Otrzęsiny Studentów PWSW". Podczas tegorocznej edycji, w naszym klubie studenckim - Japa Bowling Club - było naprawdę gorąco! więcej »
Miło nam obwieścić kolejny sukces PWSW! Zdobyliśmy dofinansowanie ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na realizację projektu „Twój pewny krok na ścieżce kariery - Rozwój wysokiej jakości usług Akademickiego Biura Karier PWSW w Przemyślu wsparciem zawodowego startu studentów". Ruszamy już od 1 stycznia 2018 r. ! więcej »
Ministerstwo Obrony Narodowej przywraca ideę ochotniczego szkolenia studentów. „Legia Akademicka" to uruchomiony przez MON pilotażowy program skierowany do studentów. Wzorem lat 2003 -2008 szkolenie będzie dzieliło się na cześć teoretyczną - realizowaną na uczelniach w trakcie roku akademickiego oraz część praktyczną realizowaną w jednostkach, centrach i ośrodkach wojskowych. Zapraszamy wszystkich studentów do kontaktu oraz wstąpienia w szeregi Legii Akademickiej przy PWSW. więcej »
W najbliższy wtorek AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z Cracovią 1906 Szkoła Gortata Kraków. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
Studenci Inżynierii Transportu i Logistyki PWSW uczestniczyli w dniu 23 października 2017 roku w specjalistycznym szkoleniu w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy WORD w Krośnie. Szkolenie dla studentów było bezpłatne i umożliwiało poprawę umiejętności prowadzenia pojazdu w ekstremalnych warunkach oraz zdobycie specjalistycznego certyfikatu ukończenia szkolenia. więcej »
18 października br. w Kolegium Nowym (PWSW w Przemyślu) miało miejsce uroczyste otwarcie nowo powstałej Filii Krajowej Szkoły Skarbowości (KSS). KSS, której główna siedziba mieści się w Warszawie, została powołana z dniem 1 marca 2017 r. na mocy ustawy z dnia 16 listopada 2016 roku o Krajowej Administracji Skarbowej. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 3 z 98 - wszystkich aktualności: 1176]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!