PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

24 listopada 2017 roku już po raz ósmy w murach w Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu gościli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Wzięli oni udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach, szkoleniach i wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich PWSW oraz zaproszonych gości. więcej »
W dniach od 13 do 17 listopada br. odbył się zajęcia dla uczniów w ramach „Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości" organizowanego we współpracy Akademickiego Biura Karier Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu. więcej »
Komunikat nr 1/2017 Komisji Wyborczej Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu z dn. 21. 11. 2017 r. oraz terminarz wyborów uzupełniających do Senatu PWSW. więcej »
Zpraszamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami na kolejny, ósmy już Dzień Warsztatów i Wykładów Otwartych, który odbędzie 24 listopada 2017 roku (piątek) w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. więcej »
W dniach 17-19 XI br. odbył się w Przemyślu I Wschodni Kongres Oświaty Polonijnej z inicjatywy Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Warszawie. Jego organizatorami było Stowarzyszenie Wspólnota Polska w Warszawie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu. Patronat nad Kongresem objął Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. W Kongresie uczestniczyło ok. 80 osób z Litwy, Białorusi, Ukrainy, Mołdawii, w większości nauczycieli szkół polskich. więcej »
Zapraszamy na turniej szachowy do PWSW. Turniej zostanie rozegrany 18 listopada b. r. systemem szwajcarskim, na dystansie 9 rund po 10 minut. Wpisowe - 10 zł seniorzy, 5 zł juniorzy. Członkowie S-KKS, KU AZS PWSW oraz uczestnicy szkółki szachowej S-KKS są zwolnieni z wpisowego. Zapisy do 17 listopada (elektronicznie) lub w dniu zawodów, do godziny 9:30. Szczegóły na plakacie. więcej »
W dniach 17 - 19 listopada w Przemyślu odbędzie się I Wschodni Kongres Oświaty Polonijnej, organizowany przez Państwową Wyższą Szkołą Wschodnioeuropejską oraz Stowarzyszenie „Wspólnota Polska". więcej »
Jak co roku, 11 listopada w Przemyślu odbyły się uroczystości związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Pod pomnikiem Orląt Przemyskich, wraz z Rektorem - dr. Pawłem Treflerem - PWSW reprezentowała Paulina Pic oraz Karol Broda, studenci - przedstawiciele Uczelnianej Rady Samorządu Studentów PWSW w Przemyślu. więcej »
W dniach od 9 do 11 listopada 2017 studenci PWSW z kierunków Inżynieria Transportu i Logistyki oraz Mechatronika gościli w zaprzyjaźnionej uczelni Dniepropietrowskiego Narodowego Uniwersytetu Transportu Kolejowego we Lwowie. więcej »
W najbliższą niedzielę AZS PWSW MCS Daniel Przemyśl zmierzy się z drużyną AZS Gliwice Jaworzno. Zapraszamy wszystkich chętnych. Młodzież szkolna oraz studenci - wstęp wolny (za okazaniem legitymacji). więcej »
12- miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek, warsztaty, szkolenia interaktywne, konkurs Shesnnovation, a przede wszystkim mocny impuls do stworzenia własnego start-upu STEM. Wszystko to znajdziesz w programie mentoringowym „Girls go start-up! Academy"" więcej »
7 listopada, na 30 lecie programu Erasmus+ uczelnia zorganizowała Międzynarodowy Dzień Erasmusa przy udziale i wsparciu prorektora ds. rozwoju i współpracy dr. Sławomira Soleckiego. Studenci i uczniowie przemyskich szkół w auli usłyszeli historie studentów z różnych krajów. więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 2 z 98 - wszystkich aktualności: 1175]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!