PL EN UA
Strona Główna » Aktualności

Aktualności

Rozpoczynamy współpracę z EWL Group Autor: Ewa Leśniak  |  Data publikacji: 13.06.2017, 09:43  |  Aktualizacja: 13.06.2017, 09:44

EWL Group i PWSW w Przemyślu rozpoczynają współpracę

W związku z rozpoczęciem projektu rekrutacyjnego skierowanego do studentów będących cudzoziemcami, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu nawiązała współpracę z agencją zatrudnienia cudzoziemców EWL Group.  

Szczególnie w okresie letnim pracodawcy zgłaszają rosnące zapotrzebowanie na kandydatów do prac sezonowych, co stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla studentów ze względu na wyższą dostępność i gotowość do pracy. Studenci studiów stacjonarnych - obcokrajowcy są uprawnieni do wykonywania pracy bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę lub oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy.

Oferowane prace sezonowe obejmują kompletację zamówień (wykorzystanie skanera kodów), prace pomocnicze (oklejanie, foliowanie, konfekcjonowanie i stickerowanie) oraz inne prace dodatkowe (foliowanie palet, usuwanie folii i pustych kartonów). Pracodawcy umożliwiają pracę w podwyższonym wymiarze godzin oraz bezpłatne zakwaterowanie w lokalizacjach stanowiących bezpośrednie sąsiedztwo miejsca wykonywania pracy.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji EWL Group:

Telefon: +48 513 744 628, +48 513 744 654

Email: rekrutacja@ewl.com.pl

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!