PL EN UA
Strona Główna » Stosunki międzynarodowe » Aktualności

Aktualności

Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii zaprasza na wykład Pani Heleny Bats wicedyrektor szkoły polskiej w Gródku Chmielnickim na Ukrainie pt. "Polska mniejszość na wschodzie i jej aktywność społeczna" Wykład odbędzie się w poniedziałek 15 maja 2017 o godz. 11 w sali 225 (Kolegium Wschodnie) więcej »
24.04.2017, 09:49
Zapraszamy wszystkich chętnych do Tarnowa w dniach 24-25 kwietnia na 10 Forum Inwestycyjne więcej »
Zakończyła się X edycja Międzynarodowego Konkursu na „Esej w zakresie stosunków międzynarodowych i politologii” Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. więcej »
Do piątku 31 marca 2017 można składać WSTĘPNE DEKLARACJE o przystąpieniu do programu 6-miesięcznych płatnych praktyk zawodowych. Jeszcze w tym semestrze ogłoszony zostanie drugi nabór na praktyki. Tym razem będzie to propozycja dla studentów WSZYSTKICH kierunków. SPOTKANIE INFORMACYJNE w sprawie drugiego naboru do programu odbędzie się we wtorek 28 marca o godz. 16.00 w sali nr 1.34 w Kolegium Technicznym PWSW. więcej »
Zmiany - to jedyne co w życiu jest pewne. To od nas zależy czy i jak szybko my również zaakceptujemy to, że świat bardzo szybko się zmienia wokół nas. Traktujmy zmiany jako szanse na rozwój, a nie zagrożenia. więcej »
Instytut Stosunków Międzynarodowych i Politologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, serdecznie zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjlanych do udziału w cyklu szkoleń pt. „Potęga umysłu", zorganizowanych przez pracowników PWSW, przy współpracy z międzynarodową firmą Capitol, V.I.G. SA, partnera instytucjonalnego Instytutu. więcej »
Rozmowa red. Wojciecha Jankowskiego z dr Małgorzatą Kuźbidą i dr Piotrem Długoszem autorami opracowania „Pokolenie odwróconych pleców? O wzajemnych relacjach maturzystów na pograniczu polsko-ukraińskim”. Zachęcamy do przeczytania pełnego artykułu w Kurierze Galicyjskim. więcej »
Rozmowa przedstawicieli Stosunków Międzynarodowych dr Małgorzaty Kuźbidy i Socjologii dr Sławomira Soleckiego z ambasadorem RP w Kijowie Janem Piekło więcej »
Szanowni Studenci, Informujemy, że już wkrótce rusza rekrutacja w ramach programu Erasmus+ w PWSW na rok akademicki 2017/2018. Szczegóły na ulotce poniżej. więcej »
11.02.2017, 11:55
Wspominamy nasz udział wielkim wydarzeniu, jakim było Forum Europa-Ukraina zorganizowane w miniony weekend w Rzeszowie również przy współpracy PWSW, zarówno jej wykładowców, jak i studentów. więcej »
Dr Małgorzata Kuźbida – pomysłodawca i założyciel Wschodnioeuropejskiego Centrum Dialogu PWSW w Przemyślu, będzie moderatorem panelu zatytułowanego „Edukacja młodzieży Europy Środkowo – Wschodniej pomostem integracji europejskiej”, który odbędzie się w ramach X Forum Europa – Ukraina w Rzeszowie. więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 14 - wszystkich aktualności: 162]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!