PL EN UA
Strona Główna » Płatne praktyki zawodowe » Aktualności

Aktualności

Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ogłasza nabór uzupełniający partnerów do współpracy przy realizacji projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych". Zapraszamy do współpracy pracodawców, którzy w terminie do 30.09.2018 zorganizują 6-miesięczne praktyki zawodowe dla studentów PWSW. więcej »
Listy rankingowe studentów biorących udział w rozmowach kwalifikacyjnych do "Programu płatnych praktyk zawodowych w PWSZ" więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór uzupełniający studentów I i II roku Historii na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska ogłasza nabór studentów I i II roku Inżynierii środowiska na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska ogłasza nabór uzupełniający studentów II roku Inżynierii środowiska na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór uzupełniający studentów I i II roku Architektury wnętrz na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór uzupełniający studentów I i II roku Projektowania graficznego na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska ogłasza nabór studentów I i II roku Mechatroniki na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska ogłasza nabór studentów II i III roku Inżynierii transportu i logistyki na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór studentów I roku Lingwistyki stosowanej na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór studentów I roku Filologii angielskiej na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" więcej »
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ogłasza nabór studentów I i II roku Architektury wnętrz na praktyki w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych" więcej »
Strona: 1 | 2 | 3  »       [strona 1 z 3 - wszystkich aktualności: 30]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!