PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademicki Związek Sportowy » Aktualności

Aktualności

Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu składa serdeczne podziękowania Panu Zenonowi Wagile za okazywaną pomoc w działalności Sekcji Żeglarskiej. więcej »
Uwaga !!! Nastąpiła zmiana sposobu wyrabiania legitymacji AZS O zmianie dowiedzieliśmy się niedawno Wszystkie osoby które do teraz złożyły deklaracje AZS oraz te które dopiero zamierzają to zrobić prosimy o postępowanie zgodnie z tą instrukcją. więcej »
W najbliższą sobotę w hali sportowej gimnazjum w Żurawicy odbędą się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w unihokeju kobiet. Organizatorem zawodów jest Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. W zawodach weźmie udział siedem reprezentacji szkół wyższych z terenu województwa podkarpackiego. Początek rywalizacji o godzinie 9. Serdecznie zapraszamy. więcej »
Powstała Sekcja Żeglarska KU AZS PWSW Przemyśl. więcej »
10.10.2010, 10:02
Wykaz sal treningowych i basenu Poniedziałek:17:30-19 siatkówka , 19-20:30 koszykówka (SP 5) Wtorek 17-20 piłka nożna ( Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych) Środa : 17-18:30 siatkówka , 18:30-20 unihokej ( Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych) Czwartek: 17:30-20:30 siatkówka (SP 5) Niedziela : Basen POSiR 16-16:45 więcej »
Już w październiku rozpocznie działalność sekcja żeglarska , do utworzenia której przygotowywaliśmy się od paru miesięcy. W tym czasie odbyliśmy jeden rejs morski, pływaliśmy wielokrotnie po Solinie oraz zdobywaliśmy patenty żeglarskie.Wszystkich chętnych studentów oraz pracowników PWSW zapraszamy do rozpoczęcia razem z nami przygody z żaglami ;) więcej »
Zebranie wszystkich sekcji AZS oraz impreza dyskotekowa dla całego środowiska akademickiego więcej »
Strona: «  1 | 2      [strona 2 z 2 - wszystkich aktualności: 19]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!