PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Stypendialny na najlepszą pracę na temat: "Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów". więcej »
Biuro tłumaczeń Berligo.com ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł poglądowy poświęcony tłumaczeniom i ich zastosowaniu w współczesnym świecie. więcej »
Dziesiątki ofert pracy i setki aplikacji. Jak się przebić przez konkurencję ze swoim CV? Na jakie aspekty życiorysu zwraca uwagę rekruter? więcej »
W związku z rozpoczęciem projektu rekrutacyjnego skierowanego do studentów będących cudzoziemcami, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu nawiązała współpracę z agencją zatrudnienia cudzoziemców EWL Group. więcej »
Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl. więcej »
12.06.2017, 08:10
Ukazało się najnowsze wydanie Magazynu SEMESTR - Lato 2017 więcej »
26.05.2017, 11:23
Careers in Poland 2016/17 - artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, praktyczne rady dotyczące organizacji życia w Polsce i ... więcej »
Jeśli Twoje wyniki naukowe wzbudzają zazdrość na całym wydziale, przewodniczysz organizacji studenckiej lub drużynie sportowej... jesteś w odpowiednim miejscu. więcej »
12.05.2017, 09:01
Ruszyła VI edycja konkursu BE THE BEST dedykowanego studentom z całej Polski. więcej »
Program stypendialny DBU ma na celu profesjonalne zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska oraz zdobycie doświadczenia zawodowego, które ułatwi młodym absolwentom rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. więcej »
Jak myślisz dlaczego najsłynniejsza brytyjska premier Margaret Thatcher pobierała lekcje u specjalisty od emisji głosu? Dlaczego tak ważne jest nie tylko CO mówimy, ale także JAK to robimy? więcej »
Strona: ««  «  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 2 z 13 - wszystkich aktualności: 152]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!