PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Programy rozwojowe firmy TESCO POLSKA Autor: Ewa Leśniak  |  Data publikacji: 07.07.2017, 08:50  |  Aktualizacja: 07.07.2017, 08:52

baner_tesco_7.jpg

 

TESCO

Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów samoobsługowych w Polsce. Posiadamy 428 sklepów, zatrudniając ok. 28 tys. pracowników i obsługując ok. 5 mln klientów tygodniowo. Dbamy o naszych klientów, wprowadzając szereg udogodnień i usług. Współpracujemy z prawie 3,7 tys. polskimi dostawcami, wspieramy lokalną gospodarkę i dbamy o polską żywność. Jesteśmy także firmą odpowiedzialną społecznie. Nasze priorytety to odpowiedzialny handel, wspieranie lokalnych społeczności, walka z marnowaniem żywności oraz bycie atrakcyjnym pracodawcą. Tworzymy możliwości rozwoju i budowania kariery wszystkim, którzy chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą handlową. Wielu naszych pracowników, którzy zaczynali od stanowisk związanych z obsługą klienta, dziś zarządza zespołami i odpowiada za ważne obszary w firmie. Jako pracodawca zapewniamy dynamiczną interesującą pracę w sklepach, centrach dystrybucji i biurach. Oferujemy umowy o pracę zarówno na pełny etat, jak i niepełny wymiar etatu, szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity (m.in. prywatną opiekę medyczną, zniżkę 10% na zakupy w Tesco).

 

Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa

Program skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich i wyższych magisterskich, którzy myślą o intensywnym rozwoju zawodowym i awansie na stanowisko kierownicze w ciągu jednego roku. Kandydaci mogą aplikować na program, który realizowany jest w operacjach, czyli sklepach Tesco na terenie całego kraju, Centrach Dystrybucji w Gliwicach, Teresinie lub Komornikach pod Poznaniem oraz w wybranych działach w Biurze Głównym Tesco w Krakowie (Dział Logistyki, Finansów, Zakupów i Marketingu). Program trwa 12 miesięcy i jest pełen szkoleń przywódczych oraz specjalistycznych, spotkań z ludźmi biznesu, Twistów, a także wsparcia opiekuna i mentora. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Kariera Młodego Lidera

Program przygotowany z myślą o maturzystach i studentach I lub II roku studiów pierwszego stopnia, przedsiębiorczych, dynamicznych osób, już teraz wchodzących na rynek pracy. Uczestnicy programu już w ciągu roku mają możliwość zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające pełnić funkcje kierownicze. W tym czasie poznają wyzwania, jakie wiążą się ze stanowiskami: Doradca Klienta, Specjalista, Ekspert, Kierownik Zespołu. Docelową rolą jest samodzielne stanowisko Kierownika Sklepu w jednym z supermarketów. Program skupia się na rozwoju umiejętności przywódczych, menedżerskich i operacyjnych - poprzez zdobywanie doświadczenia na poszczególnych stanowiskach, szkolenia oraz spotkania z Liderami Biznesu Tesco. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program Płatnych Praktyk Dobry Start

Program skierowany jest do studentów, którzy ukończyli pierwszy rok studiów I stopnia lub są studentami pierwszego bądź drugiego roku studiów II stopnia. Praktyki są płatne, trwają 3 miesiące (od czerwca/lipca do września) i są realizowane w elastycznym wymiarze etatowym. W trakcie praktykanci realizują zadania wynikające z realnych potrzeb biznesowych Tesco w jednym z wybranych działów Biura Głównego w Krakowie, m.in.: Marketingu, Zakupów, Logistyki, Finansów, Personalnym oraz Biurze Wsparcia. Każdy student otrzymuje wsparcie opiekuna, który dzieli się z nim wiedzą i doświadczeniem. Praktykant ma do opracowania własne projekty, bierze udział w licznych szkoleniach i spotkaniach z Dyrektorami oraz Menadżerami działów. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Staże w Tesco

Program dla studentów, odbywający się w jednym z działów biur Tesco w Krakowie lub Warszawie. Długość stażu jest ustalana indywidualnie, w zależności od potrzeb określonego działu. Standardowo czas trwania stażu wynosi 6-12 miesięcy. W tym czasie czas pracy stażysty wynosi 15-20 godzin tygodniowo, jednakże harmonogram jest bardzo elastyczny. Celem stażu jest umożliwienie wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej na studiach w praktyce. Głównym zadaniem uczestników jest aktywne uczestnictwo w realizacji zadań działu. Program przewiduje formalne szkolenia, warsztaty, kursy e-learningowe, coaching, i aktywny mentoring. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program Ambasador

Program skierowany jest do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I roku studiów uzupełniających magisterskich. To forma współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski - Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku i Lublinie. Program trwa 1 rok. W tym czasie wybrani studenci współpracują z Tesco w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy na swoich uczelniach. Program przewiduje zadania takie jak: opracowanie i realizację autorskiego projektu, monitoring wydarzeń i rekomendowanie form współpracy, reprezentowanie i promocję firmy w środowisku uczelnianym, współpracę przy organizacji targów pracy oraz współtworzenie kanałów społecznościowych. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

 

Program dla Absolwentów

Program adresowany jest dla młodych osób, które niedawno ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia. Miejscem realizacji programu jest Biuro Główne Tesco w Krakowie. Obszarami, na których skupia się program absolwencki, to: handel, marketing, wsparcie biznesu i finanse, technologia, HR, nieruchomości i łańcuch dostaw. W ramach atrakcyjnej oferty szkoleń uczestnicy mają możliwość pracy nad wieloma ciekawymi projektami w międzynarodowym środowisku tworzonym przez zespoły z Polski, Czech, Słowacji i Węgier, rozwoju osobistego pod okiem doświadczonego mentora, a także perspektywę pracy w dynamicznie rozwijającej się sieci. Wszelkie pytania dotyczące programu można kierować do kariera@pl.tesco-europe.com.

PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!