PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

Kariera w Finansach i Bankowości – rocznik wydawany w języku polskim, skierowany do studentów i absolwentów kierunków finansowo-biznesowych wchodzących na rynek pracy. więcej »
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił III edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, którzy szukają dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych. więcej »
Nabór do służby przygotowawczej w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej więcej »
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w swojej ofercie posiada preferencyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pożyczka skierowana jest między innymi do studentów, jak również do osób pracujących, bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, zamieszkujących tereny województwa podkarpackiego. Pożyczkę można przeznaczyć na cele inwestycyjne i obrotowe. więcej »
TESCO Jesteśmy jedną z największych sieci sklepów samoobsługowych w Polsce. Posiadamy 428 sklepów, zatrudniając ok. 28 tys. pracowników i obsługując ok. 5 mln klientów tygodniowo. Dbamy o naszych klientów, wprowadzając szereg udogodnień i usług. Współpracujemy z prawie 3,7 tys. polskimi dostawcami, wspieramy lokalną gospodarkę i dbamy o polską żywność. Jesteśmy także firmą odpowiedzialną społecznie. Nasze priorytety to odpowiedzialny handel, wspieranie lokalnych społeczności, walka z marnowaniem żywności oraz bycie atrakcyjnym pracodawcą. Tworzymy możliwości rozwoju i budowania kariery wszystkim, którzy chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą handlową. Wielu naszych pracowników, którzy zaczynali od stanowisk związanych z obsługą klienta, dziś zarządza zespołami i odpowiada za ważne obszary w firmie. Jako pracodawca zapewniamy dynamiczną interesującą pracę w sklepach, centrach dystrybucji i biurach. Oferujemy umowy o pracę zarówno na pełny etat, jak i niepełny wymiar etatu, szeroki pakiet szkoleń i atrakcyjne benefity (m.in. prywatną opiekę medyczną, zniżkę 10% na zakupy w Tesco). więcej »
Trwa XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego. więcej »
Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP) skierowanego do młodych absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych karierą w ONZ. więcej »
Ogólnopolski Konkurs Stypendialny na najlepszą pracę na temat: "Problem plecakowy w ujęciu magazynowym. Automatyczne obliczanie ilości paczek potrzebnych dla zamówienia na podstawie znajomości wagi i wymiarów towarów oraz wymiarów docelowych kartonów i maksymalnej wagi dopuszczalnej przez kurierów". więcej »
Biuro tłumaczeń Berligo.com ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł poglądowy poświęcony tłumaczeniom i ich zastosowaniu w współczesnym świecie. więcej »
Dziesiątki ofert pracy i setki aplikacji. Jak się przebić przez konkurencję ze swoim CV? Na jakie aspekty życiorysu zwraca uwagę rekruter? więcej »
W związku z rozpoczęciem projektu rekrutacyjnego skierowanego do studentów będących cudzoziemcami, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu nawiązała współpracę z agencją zatrudnienia cudzoziemców EWL Group. więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 13 - wszystkich aktualności: 147]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!