PL EN UA
Strona Główna » Student » Akademickie Biuro Karier » Aktualności

Aktualności

26.05.2017, 11:23
Careers in Poland 2016/17 - artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, praktyczne rady dotyczące organizacji życia w Polsce i ... więcej »
Jeśli Twoje wyniki naukowe wzbudzają zazdrość na całym wydziale, przewodniczysz organizacji studenckiej lub drużynie sportowej... jesteś w odpowiednim miejscu. więcej »
12.05.2017, 09:01
Ruszyła VI edycja konkursu BE THE BEST dedykowanego studentom z całej Polski. więcej »
Program stypendialny DBU ma na celu profesjonalne zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska oraz zdobycie doświadczenia zawodowego, które ułatwi młodym absolwentom rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. więcej »
Jak myślisz dlaczego najsłynniejsza brytyjska premier Margaret Thatcher pobierała lekcje u specjalisty od emisji głosu? Dlaczego tak ważne jest nie tylko CO mówimy, ale także JAK to robimy? więcej »
Ruszyła XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych oraz Akademię Leona Koźmińskiego. więcej »
Trwa nabór na praktyki przy Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju i Festiwalu Biegowym. więcej »
Ukazało się wydanie Wiosna 2017 Przewodnika HR SEMESTRu więcej »
Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Rozwoju Osobistego już za nami. więcej »
STUDENCI INŻYNIERII TRANSPORTU I LOGISTYKI ORGANIZUJĄ UCZELNIANE I SZKOLNE ZAWODY W DREZYNKOWANIU więcej »
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z pierwszego szkolenia w cyklu "Potęga umysłu" więcej »
27.02.2017, 15:07
Przewodnią ideą Camp America jest wymiana kulturalna: umożliwienie studentom z całego świata swobodnego zwiedzania USA oraz poznania codziennego życia Amerykanów, poprzez spędzenie wakacji wśród nich. Pobyt i praca w USA w środowisku Camp America umożliwiają zapoznawanie się z wartościami i poglądami amerykańskich rówieśników, a co za tym idzie - wzrost wzajemnego zrozumienia. więcej »
Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  »  »»     [strona 1 z 12 - wszystkich aktualności: 133]
PWSW Przemyśl na YouTube
Zapraszamy na nasz NK profil!